Tento produkt se ve společnosti rozvinul v roce 1997, kdy se naše společnost spojila s výrobcem světelných reklam, který byl držitelem patentů a ochranných známek v tomto oboru.

Stěžejním programem je sektorové písmo, a to z nerezu nebo AL plechu. Ve většině případů, je světelným zdrojem neonová trubice. Tato technologie i přes svůj historický původ je technologicky vyvíjena a zdokonalována. Sledování materiálových trendů právě v této kategorii je jeden z nejdůležitějších atributů.

Řezaná foliová grafika má svou významnou úlohu zejména v oblasti výstavnictví, prodejních interiérů, exteriérů (výlohy), grafiky na dopravních prostředcích. Díky kvalitní technologii řezacích plotrů, kde se kvalita projevuje zejména u nejmenších písem a jemných motivů grafiky, až po kvalitu folií včetně barevné škály, životnosti a technologii instalace.

Řezanou foliovou grafiku využíváme zejména k firemnímu označení vozidel (loga), kterou lze doplnit o celoplošný potah folií, okenní perforované folie a velkoplošné laminované tisky.

V neustálém boji o upoutání pozornosti zákazníků, hraje významnou roli grafika a celkové grafické ztvárnění. K tomuto účelu slouží velkoplošné tisky, které opět díky vlastní tiskařské technologii a typům materiálů, nám umožňují realizovat stále odvážnější projekty.

Jen pro Vaši představu jmenujeme tyto materiály: lesklé a matné papíry, vodoodolné s pololeskem, lesklé a polomatné fotopapíry, fotopapíry na PE podložce, backlity, PVC a PE filmy pro prezentační systémy, samolepící vinyly, polymerické kalandrované folie, vlajkoviny, bannery, perforované měkké monomerické vinyly, Canvas artist a polyestery pro umělecké a fotografické reprodukce.