Podrobné informace o našem show trucku naleznete na jeho samostatném webu, na adrese

www.promokamion.cz 

Promo truck je ideálním zařízením pro prezentaci Vašich výrobků a služeb. K dispozici dostanete výstavní prostor 20 m2 a 17 m2 výstavní stěny pro prezentaci výrobků nebo grafiky. K tomu to máte zázemí malé Kuchyňky s tekoucí teplou vodu a barem. Pro Vaše jednání je připravena uzavřená zasedací místnost se sezením až pro 6 lidí.

Showtruck je vybaven plynovým kotlem, takže jej lze využívat i v chladnějším období. Při připojení na elektrickou síť je možné kamion využít jako jakoukoli kancelář, prodejnu nebo výstavní expozici.

V našem promo kamionu získáte výstavní plochu, kuchyňské zázemí a kancelář. Náš výstavní kamion je svou velikosti ideální pro road show, protože svou velikostí má jenom málo omezení a zároveň vysokou mobilitu. Vaše prezentace bude naistalována, a tudíž proti jiným prezentacím ušetříte peníze za instalace a deinstalace, takže v poměrně krátkém čase jste schopni zasáhnout větší počet Vašich zákazníků.

Pro Vaši prezentaci je možné využít i venkovní plochy kamionu, které stejně jako billboardové ploch budou upozorňovat a propagovat Vaše služby a zboží.

Prezentační kamion je možné si zapůjčit od minimálně 3 dnů až po několika měsíční road show. Vzhledem k tomu, že jsem výrobní podnik s vlastní truhlářskou, zámečnickou a grafickou dílnou jsme schopni zpracovat Vaše výrobky nebo prezentaci Vašich služeb pro špičkovou prezentaci i s možností další instalace po skončení akce.

„Udělat dojem na lidi můžete i z dálky, ale opravdu zasáhnout lze jen z těsné blízkosti.“ – John Coetzee Maxwell