Disponujeme skladebnými výstavními systémy SYMA Orbit 30, Leitner, včetně základního systému COMBI diagonál. V případě prvních dvou systémů se jedná o systémy zastoupené na českém trhu v minimálním množství, což je činí atraktivní již v samém základu.

Jsme také majiteli vlastní patrové konstrukce, která nám umožňuje realizovat rozpon sloupů až 4×5 m, což ocení ti, kteří vystavují na patrových expozicích. Díky stolařskému zázemí jsme schopni expozice opláštit a tím vytvořit iluzi naprosto atypické, nesystémové expozice.

Výstavnictví Praha, a. s. dodává veletržní expozice „šité na míru“ každému zákazníkovi. Každá společnost, která se účastní veletrhu má odlišné požadavky, podmínky a představy své účasti na dané akci.

Na jejich základě vyhotovujeme grafické barevné návrhy, z nichž si každý vystavovatel udělá reálnou představu o navrhované expozici. Po vyslechnutí připomínek a po provedení změn realizujeme výrobu a stavbu v našich vlastních výrobních kapacitách. Pro tuto činnost jsme maximálně vybaveni a tudíž nás nezaskočí žádný požadavek ze strany zákazníka.

Dodáváme jak velké atypické expozice na klíč tak i klasické „veletržní stánky“. V poslední době se velmi rozšířili expozice, kde kombinujeme klasické výstavnické systémy s atypickými prvky (zvětšené modely produktů, zvýšená pódia, opláštění, apod.).

Naše pomoc při veletržní účasti začíná již při samotném výběru akce a jednání s pořadatelem. Zde se dojednává plocha, služby pořadatele a např. doprovodné akce. S tím samozřejmě souvisí samotný návrh expozice. Z maximálního přizpůsobení expozice požadavkům klienta poté logicky vyplynou další výhody jako např.: použití částí expozice pro jiné účely (dekorace v prodejnách nebo kancelářích), uskladnění expozice a využití při dalších veletrzích atd.

Účast na veletrhu ovšem není jen samotný stánek, ale také doprovodné akce. Vystavovatelé stále více dbají na to, aby se jejich klient na expozici cítil dobře. Návštěvník si z veletrhu odnáší pocit, že jeho dodavatel pro něj dělá maximum.

Proto je samozřejmostí, že zajišťujeme občerstvení, hostesky, dárkové předměty a další služby s tím spojené, jako např. show, zábavu, vystoupení hudebníků atd.

Celkový obraz o expozici dělají právě detaily typu – kravaty a šátky vyhotovené na míru, soutěže pro návštěvníky apod.

Výše jmenované akce a služby se nemusejí odehrávat nutně pouze na „klasických“ výstavištích, ale i ve zcela komornějších nebo speciálnějších prostorech, kdy se jedná zejména o promoakce, předváděčky, dny otevřených dveří, dealerské dny, teambuildingové akce a další event aktivity.