Požadavky zákazníků a jejich spokojenost, nás přimělo z klasické výstavářské branže expandovat i do nábytkářství.

Jednalo se zejména o recepční pulty, kancelářské skříně, vybavení vzorkoven, prezentačních místností a zasedacích místností. Díky strojnímu vybavení, jako jsou pily s předřezem, olepovačky hran, kolíkovačky, brusky a křížové lisy, jsme schopni zpracovat libovolný deskový materiál, a díky našim zkušenostem i v kombinaci s dalšími materiály, jako je nerez, plexisklo, tvrzené sklo lamináty, látky a AL plechy.

Realizujeme také obchodních prostory, jako jsou obchody, vzorkovny, předváděcí a školící prostory. Jsme schopni navrhnout design, technické řešení a následnou výrobu prodejního zařízení, které díky technickému a konstrukčnímu řešení je rychle demontovatelné, transportovatelné a funkční.

Dlouholeté působení v oblasti propagace a marketingu se promítá do koordinace se stolařskou a zámečnickou výrobou. Sledujeme materiálové trendy, takže výsledné produkty jsou vhodnými reprezentanty firemní politiky a designu.

Požadavky klientů v rámci výstav, promoakcí a komerčních interiérů nás postavily před řešení prezentace široké škály produktů od automobilů, telekomukačních zařízení, potravinářství, tabákových výrobků, šperků, oblečení, stavebních materiálů, kosmetiky a v neposlední řadě i investičních celků.

Z toho titulu jsme navrhovali, vyráběli a následně instalovali rozmanité typy P.O.S., maket exponátů a modelů. I v této kategorii se zabýváme materiálovými designovými trendy.